666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Wawel otworzył sklepokawiarnię w Krakowie w miejscu dawnej fabryki czekolady

Od 17 maja mieszkańcy Krakowa mają możliwość odwiedzenia nowego punktu na mapie Krakowa – kawiarni i sklepu firmowego Wawel. Sklep znajduje się w miejscu dawnej fabryki czekolady Adama Piaseckiego przy ulicy Wrocławskiej 17 (późniejszy zakład nr 1 Wawel).


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 20-05-2019, 15:19
fot. materiały prasowe

W nowej kawiarni powstał kącik utrzymany w stylu inspirowanym przeszłością tego miejsca i nawiązujący do historii obiektu. W wyjątkowy świat dawnej fabryki przenosi także samo wnętrze i zgromadzone wewnątrz pamiątki – historyczne opakowania, stare fotografie na ścianach i formy do produkcji czekolady.

Nowa Kawiarnia firmowa Wawel mieści się w Krakowie przy ulicy Władysława Łokietka 8D w lokalu nr 3 (wejście od ulicy Wrocławskiej). To część inwestycji, które powstała na terenie dawnego zakładu produkcyjnego Wawel w Krakowie.

Kawiarnia jest otwarta 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 19:00, a na wszystkich gości czekają nie tylko kultowe słodycze, ale też firmowe ciasta oraz lody.

Sieć sklepów marki Wawel, łącznie z nowym punktem, to już 15 lokali. W każdym z nich Wawel oferuje szeroką ofertę swoich znanych produktów, w tym słodycze na wagę oraz wyroby niedostępne w innych punktach sprzedaży – jak czekolady i bombonierki z akwarelowymi widokami polskich miast, zestawy prezentowe przygotowywane na zamówienie klienta czy unikalne konfitury z czekoladą Wawel.

© Portal Spożywczy 2020-03-28 13:12:50