Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

FC Pszczółka wprowadza Moniuszkowskie Praliny

Fabryka Cukierków „Pszczółka”, w związku z 200 rocznicą urodzin Stanisława Moniuszki oraz ustanowieniem roku 2019 „Rokiem Stanisława Moniuszki”, przygotowała  Moniuszkowskie Praliny, specjalną i wyjątkową wersję Czekoladowych Fantazji.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 21-05-2019, 12:08
fot. materiały prasowe

- W naszych kontaktach z rynkiem zawsze podkreślamy, że jesteśmy firmą ze 100 procentowym polskim kapitałem. Dlatego było dla nas oczywiste, że musimy uczcić okrągłą rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów, który w swoich dziełach odwoływał się do polskiego folkloru, literatury i tradycji – mówi Robert Rudnicki, prezes Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

W 200 gramowych torebkach Stabilo  znajdują się 4 rodzaje cukierków nawiązujących do utworów Stanisława Moniuszki: Adwokatowy Straszny Dwór, Czekoladowy Flis, Pistacjowa Halka oraz Kokosowa Hrabina.

Fabryka Cukierków "Pszczółka" to jeden z producentów słodyczy w Polsce, którego historia sięga 1952 roku. Należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej SA i w całości jest  polską firmą.

© Portal Spożywczy 2021-03-06 03:25:23