Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Pizza Hut z ofertą "epickie dodatki za jedyne 3 zł"

Pizza Hut wybrała ulubione pizze swoich gości i dodała do nich więcej składników. Za pizzę w nowej odsłonie dopłacamy 3 zł do ceny podstawowej. Oferta ważna będzie od 28 maja do 30 września tego roku.

W restauracjach Pizza Hut i Pizza Hut Express na terenie całej Polski od 28 maja będzie można próbować nowości takich jak Epic Pepperoni, Epic Hawajska, Epic Farmerska czy Epic Supreme (dostępna tylko w restauracjach z obsługą kelnerską).

Na każdej z ulepszonych pizz znajdzie się specjalna kompozycja serów tj. cheddar, mozzarella w kulce oraz mozzarella tarta. Nowa epicka oferta to nie tylko więcej sera, ale również więcej mięsa oraz warzyw. W menu pojawi się nowa wersja pizzy Hawajskiej z dodatkowym boczkiem i ananasem glazurowanym miodem, natomiast na Epic Farmerskiej znajdziemy mięso z piersi i udka kurczaka, kolorową paprykę i kukurydzę. Epic Pepperoni zaskoczy podwójną ilością pepperoni, a Epic Supreme wzbogacona zostanie o szarpaną wołowinę, boczek i kolorową paprykę.

Lato w Pizza Hut to nie tylko odnowione wersje ulubionych smaków pizzy, ale również napoje, które będą serwowane w restauracjach z obsługą kelnerską, w tym mrożona, zielona herbata lub lemoniada mojito. W ofercie znajdą się smakowe desery do picia, np. Crazy Shakes  z dużą ilością bitej śmietany czy Carmel Crush z chrupiącą posypką i precelkami. Menu obejmuje również truskawkowy i czekoladowy shake oraz kawę mrożoną serwowaną z gałką lodów śmietankowych. © Portal Spożywczy 2021-05-07 20:27:27