Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 - Zarezerwuj termin (4-5 listopada)

W dniach 4-5 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie organizujemy XII edycję wielkiej konferencji dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 10-06-2019, 20:22
fot. materiały redakcji

Potęgę marek budują emocje, które te potrafią wzbudzić. Pozycję firm wyznaczają zaś ich relacje z partnerami biznesowymi. Dlatego co roku Forum Rynku Spożywczego i Handlu stwarza okazję, żeby w jednym miejscu spotkali się na inspirujących dyskusjach i kuluarowych rozmowach przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy, a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy. Owocem tego wydarzenia są kontakty biznesowe i konstruktywne wnioski merytoryczne. W tym roku wiele miejsca poświęcimy przenikaniu się światów: offline i online zarówno w kontekście tworzenia trendów, boomu start-upowego, jak i digitalizacji produkcji, handlu oraz marketingu marek, a także rozwoju kultury foodie.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to:

- 2 dni spotkań
- 20 debat dla profesjonalistów i decydentów
- Ponad 120 prelegentów
- Ponad 1000 gości
- Wieczorna Gala z wręczeniem nagród
- Spotkania VIP i networking

Podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której zostaną wręczone prestiżowe nagrody Rynku Spożywczego, doroczne certyfikaty Dobry Produkt i wyróżnienia Food&Retail Start-up Star 2019.

Sprawdź wstępny zakres tematyczny na stronie - www.frsih.pl.

© Portal Spożywczy 2020-08-12 10:47:42