Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

North Fish otwiera 47. lokal

Od środy 12 czerwca mieszkańcy Rzeszowa mogą zjeść w restauracji North Fish, zlokalizowanej w Millennium Hall – największym centrum kulturalno-rozrywkowym na Podkarpaciu. To już 47. lokal sieci w Polsce.

W ofercie North Fish znajdują się ryby takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, morszczuk czy mintaj. Do ryb samodzielnie można nakładać dodatki w formule „Nałóż ile chcesz”: frytki ze skórką, sałatki i surówki. Z oferty snax dostępne będą kanapki z pieczywem wypiekanym na miejscu, tortille czy panierowane kalmary i krewetki. Warto spróbować także naturalnych, robionych na miejscu lemoniad oraz orzeźwiających North Ice Tea.

Z okazji otwarcia, na klientów czekają oferty promocyjne – na start m.in.: Łosoś norweski ze szpinakiem lub z sosem ratatouille z dodatkami w formule „Nałóż ile chcesz” w cenie 9,99 zł.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Sieć zatrudnia niemal 1000 pracowników.

 © Portal Spożywczy 2021-05-06 15:06:44