Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Ruszyły plebiscyty Dobry Produkt 2019 oraz Food&Retail Start-Up Star

Ruszył nabór do konkursów towarzyszących Forum Rynku Spożywczego i Handlu - Dobry Produkt 2019 oraz Start&Retail Start-Up Star. Oba plebiscyty zyskały odświeżoną formułę.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 18-06-2019, 12:35
fot. materiały prasowe PTWP

Pojawia się szansa dla producentów, przetwórców i dystrybutorów żywności! Rusza kolejna edycja konkursu Dobry Produkt, w którym grono uznanych ekspertów zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną wskaże najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością oraz tradycyjną recepturą. W tym roku konkurs został poszerzony o kategorię: HorecaTrends, więc pojawia się szansa także dla dostawców HoReCa.

Selekcja ekspertów obejmuje produkty zgłoszone do konkursu w pięciu kategoriach:

- Produkt wysokiej jakości - kategoria, gdzie istotna jest krótka etykieta i pełna przejrzystość w informowaniu konsumenta o składzie i wartości odżywczej produktu.
- Innowacyjny produkt - ocenie podlega nowatorski charakter rozwiązań dotyczący procesu produkcji, zastosowanych składników albo dobroczynnego wpływu na organizm ludzki.
- Produkt tradycyjny i regionalny - kategoria, która daje szansę pokazania się produktom niszowym, ale o tradycyjnym i wyrazistym charakterze.
- Produkt nowy - kategoria obejmująca nowości rynkowe.
- Produkt HorecaTrends - kategoria produktów odpowiadających aktualnym trendom kulinarnym i skierowana do odbiorców HoReCa.

Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 13 września br. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej wieczornej Gali podczas XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 (4-5 listopada 2019, Hotel Sheraton, Warszawa).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres dobryprodukt@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.

Młode firmy zapraszamy natomiast do Food&Retail Start-up Star - konkursu skierowanego do twórców innowacyjnych produktów usług dla branży spożywczej i handlowej. Odpowiadające na trendy, kreatywne, innowacyjne, ciekawe - takie rozwiązania chcemy promować i prezentować szefom największych firm spożywczych i handlowych oraz funduszy inwestycyjnych, którzy będą oceniać prezentacje start-upów na Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pokaż swój pomysł inwestorom! Na zgłoszenia czekamy do 13 września br.!

W konkursie Food&Retail Start-up Star rywalizacja odbywa się w następujących kategoriach: Żywność i napoje oraz Handel, Customer experience i fintech. Do udziału zapraszamy firmy młode, ale już sprzedające swoje produkty i usługi producentom żywności i sieciom detalicznym.

Wyboru półfinalistów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywcząFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail startup@ptwp.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.

Laureaci obu plebiscytów zostaną narodzeni 4 listopada podczas wieczornej Gali towarzyszącej XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 (4-5 listopada 2019, Hotel Sheraton, Warszawa).

Udział w konkursach, czyli zgłoszenie firmy i produktów - jest całkowicie bezpłatny.

Rejestracja na XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 już wkrótce! Szczegóły na www.frsih.pl.

© Portal Spożywczy 2020-06-04 07:06:40