Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Rusza plebiscyt TOP Start-up Polski Wschodniej

Poszukiwane są najbardziej innowacyjne start-upy z pięciu województw Polski Wschodniej, które będą miały szansę zaprezentować swoje pomysły przed gośćmi Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (EEC Eastern Economic Congress).

Twórcy startupów mogą aplikować do konkursu TOP Start-up Polski Wschodniej 2019 do 25 sierpnia, aby powalczyć o przepustkę do świata wielkiego biznesu.

Celem konkursu TOP Start-up Polski Wschodniej jest wsparcie zarówno projektów i usług zmieniających świat globalnie, jak i tych mniejszych, nowatorskich, wpisujących się w potrzeby lokalnego rynku. Do programu dostanie się 10 wyselekcjonowanych start-upów, które zyskają wsparcie w drodze do rozwoju własnego biznesu. Finałowe projekty oceniane będą zarówno pod kątem innowacyjności, jak i potencjału biznesowego.

Każdy finalista zyskuje szansę na zwiększenie popularności projektu prezentowane start-upy otrzymają możliwość uzyskania cennych informacji zwrotnych i zaistnienia w mediach udział w konkursie to także szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych wybrane start-upy zaprezentują swój pomysł na kongresowym forum (stoiska start-upów zostaną ulokowane w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku) przedstawiciele start-upów zyskają możliwość udziału w debatach panelowych z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i odnoszących sukcesy pozostałych start-upów.

W konkursie mogą wystartować start-upy działające w jednym z pięciu województw: podlaskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, lubelskim oraz świętokrzyskim. Najlepsze pomysły zostaną wybrane przez eksperckie jury do finałowej dziesiątki i zaproszone na VI Wschodni Kongres Gospodarczy (25-26 września br.).

ZGŁOŚ START-UP - wypełnij formularz© Portal Spożywczy 2021-05-06 15:31:22