Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Herbapol świętuje 70. urodziny i rusza nad morze z food truckiem

Herbapol-Lublin obchodzi jubileusz 70-lecia. Z okazji urodzin marka rusza w trasę nad polskie morze z akcją „Herbapol Food Truck”, podczas której odwiedzi 7 nadmorskich miast.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 04-07-2019, 20:03
fot. facebook.com/Herbapol.MaszToWNaturze

Firma Herbapol-Lublin S.A. powstała w maju 1949 roku jako „Centrala Zielarska” z oddziałem
w Warszawie i wybranych miastach Polski. 

– Świętując w tym roku 70-lecie istnienia firmy, zapraszamy wszystkich konsumentów do udziału w przygotowanych atrakcjach, tym samym dziękując im za ich wieloletnie zaufanie i sympatię – mówi Evangelos Evangelou, prezes zarządu „Herbapol-Lublin” S.A.

W ramach obchodzonego jubileuszu Herbapol-Lublin S.A. rusza w trasę nad polskie morze z akcją „Herbapol Food Truck”, który odwiedzi 7 nadmorskich miast: Władysławowo, Juratę, Jastarnię, Jastrzębią Górę, Łebę, Gdynię oraz Sopot. W specjalnie zaaranżowanej strefie konsumenci będą mogli spróbować produktów marki Herbapol, w tym nowości, takie jak herbatki, które przygotowuje się z zimną wodą czy gotowe do picia napoje ziołowe i herbaciane. W wybranych miastach animacje odbywać się będą w ramach akcji „Scena Kulturalna”. Wakacyjny cykl eventów zakończy się świętowaniem w Lublinie.

Jesienią działania związane z jubileuszem firmy zostaną wsparte komunikacją w prasie, a na rynku pojawi się limitowana edycja produktów, nawiązująca do 70-letniej historii tradycji marki na polskim rynku. Z tej okazji zaprojektowano również okolicznościowe logo Herbapol, które towarzyszy komunikacji. Zwieńczeniem obchodów będzie coroczna gala „Herbapol Esencja Natury”, podczas której marka Herbapol nagradza osoby ze świata kultury, nauki, sportu, które w swoim życiu zawodowym lub prywatnym – inspirują i kierują się właśnie naturą.

 

 

© Portal Spożywczy 2020-08-04 09:15:19