Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista firm z branży piekarniczo-cukierniczej - edycja 2019

Prezentujemy najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw z branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce. Nasz raport obejmuje 167 firm działających na krajowym rynku.

Lista firm z branży piekarniczo-cukierniczej - edycja 2019

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 08-07-2019, 15:53

O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2017. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją pieczywa, świeżych wyrobów ciastkarskich, ciastek, sucharów czy herbatników.

Najnowszy raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku lub stracie netto wybranych spółek w latach 2016-2017. Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych, a w wielu przypadkach również adresy profili w mediach społecznościowych.

Całość dopełnia komentarz na temat rynku pieczywa i wyrobów cukierniczych w Polsce.

Raport przygotowany przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na polskim rynku piekarniczo-cukierniczym.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-05-29 07:52:29