Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Dealz pojawi się w Gemini Park Tychy

Brytyjska marka Dealz inwestuje w lokal w Gemini Park Tychy. Właściciel obiektu właśnie podpisał umowę najmu z siecią. Będzie to pierwszy sklep marki w Tychach. Jego otwarcie zaplanowano na przełom sierpnia i września.

Gemini Park Tychy kontynuuje prace nad rozwojem swojej oferty. Tylko I połowa 2019 roku przyniosła tam aż 5 nowych otwarć. Wśród marek, które uzupełniły propozycję galerii można znaleźć m.in. Konsimo (pierwszy sklep na Śląsku), DlaSpania, Top Secret, Carry, a także cukiernię Wisienka na torcie.

Już wkrótce to grono powiększy się o kolejną znaną w Europie markę, która teraz podbija także polski rynek. Właściciel Gemini Park podpisał właśnie umowę najmu z siecią dyskontową Dealz. W ofercie  nowego sklepu będzie można znaleźć produkty znanych marek w niższych cenach.

 Asortyment wypełnią m.in. artykuły przemysłowe , artykuły wyposażenia wnętrz i dekoracje, zabawki oraz artykuły papiernicze i DIY. W sumie w ofercie Dealz będzie można znaleźć ponad 3000 produktów, w tym wiele brytyjskich marek dotąd nieobecnych w Polsce.© Portal Spożywczy 2021-05-06 14:21:41