Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

City Logistics Warsaw II Panattoni Europe ukończony i wynajęty

Panattoni Europe skończył i wynajął w 100 proc. kolejny obiekt w ramach logistyki miejskiej. Jest nim City Logistics Warsaw II o powierzchni ponad 13 000 m kw., gdzie swoją działalność będą prowadzić firmy z sektora TSL, a także produkcyjnego.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 15-07-2019, 12:43
fot. materiały prasowe

Ukończony przez dewelopera City Logistics Warsaw II ma komplet najemców. Ponad 13 000 m kw. powierzchni wynajęły firmy działające w sektorach: transportowym, spedycyjnym, szeroko rozumianej logistyki, a także produkcyjnym. 

-Rozwijająca się idea miejskich parków logistycznych – City Logistics Panattoni Europe to doskonała wiadomość dla małych i średnich firm, zwłaszcza działających w obszarze sprzedaży internetowej, lub planujących ją wdrożyć. Obiekty powstają zgodnie z ideą Small Business Unit, kusząc niewielkimi powierzchniami, które można elastycznie łączyć. To właśnie dostosowanie do potrzeb niedużych przedsiębiorstw zapewniło koncepcji City Logistics Parks taką popularność - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni Europe.

W stolicy, oprócz ukończonego właśnie City Logistics Warsaw II, firma stworzyła dwa miejskie parki logistyczne. City Logistics Warsaw I znajduje się zaledwie 4 km od budowanej drogi ekspresowej S7 i w ciągu kilku lat połączy stolicę z Krakowem na południu i Gdańskiem na północy, a City Logistics Warsaw Airport sąsiaduję z węzłem „Opacz” spajającym drogi ekspresowe S2 i S8. Ponadto deweloper rozbudowuje City Logistics Wrocław I, znajdujące się 2 km od autostrady A4 oraz leżący 4 km od centrum miasta City Logistics Łódź. Panattoni Europe w ramach City Logistics Park dostarczyło już ponad 116 000 m kw.

© Portal Spożywczy 2020-08-14 16:27:54