Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Od lipca napoje Oshee dostępne w salonikach prasowych Media Star

Wraz z początkiem lipca na półkach sieci Media Star można znaleźć napoje witaminowe Oshee. Dostępna w salonach prasowych oferta produktowa obejmuje trzy pozycje z witaminowego portfolio marki - napoje Oshee Vitamin Energy w puszkach oraz wodę witaminową.

Od pierwszego lipca w salonach prasowych Media Star, można kupić wodę i napoje witaminowe Oshee. Oferta dostępna w sieci obejmuje dwie wersje Oshee Vitamin Energy – Magnez + B6 o smaku owoców tropikalnych oraz Witaminy + Minerały o smaku pomarańczowym. Delikatnie gazowane napoje, w poręcznych puszkach o pojemności 250 ml, pojawiły się na półkach Media Star razem z wodą witaminową Oshee. Vitamin Water w wariancie cytrynowo-pomarańczowym, z magnezem, znajdziemy w wygodnych i lekkich butelkach o pojemności 555 ml.

Oshee, koncentrując się na promowaniu sportu i zrównoważonej diety, w 2017 roku wprowadziła program udoskonalania receptur swojego asortymentu. W ciągu dwóch lat firmie udało się wyeliminować większość sztucznych barwników oraz aromatów, zastępując je w pełni naturalnymi. Dzięki temu 90% produktów z portfolio marki jest dziś wolne od tego typu dodatków, a Oshee ma do zaoferowania konsumentom bogaty asortyment wyrobów spożywczych o wysokiej jakości.© Portal Spożywczy 2021-06-19 12:16:18