Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2019

Prezentujemy nowe zestawienie przedsiębiorstw działających w branży alkoholowej - producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa.

Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2019

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 23-07-2019, 12:29

Raport zawiera 2 listy. Pierwsza z nich obejmuje 82 podmioty produkujące i dystrybuujące alkohole. Druga lista obejmuje 72 firmy będące dystrybutorami alkoholi na polskim rynku.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto kilkudziesięciu analizowanych firm w latach 2016-2017. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora alkoholi mocnych, wina i piwa.

O miejscu firm w zestawieniu zdecydowała suma przychodów za rok 2017. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych i profili w mediach społecznościowych.

Raport przygotowany przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode uzupełnia komentarz dotyczący aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży alkoholi w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-09-26 01:29:32