Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista firm z branży przetwórstwa zbożowo-tłuszczowego - edycja 2019

Prezentujemy nową listę liderów sektora zbożowo-tłuszczowego w Polsce. To najbardziej aktualne i kompletne zestawienie tego typu dostępne na rynku.

Lista firm z branży przetwórstwa zbożowo-tłuszczowego - edycja 2019

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 06-08-2019, 14:41

Nasz raport obejmuje ponad 100 firm działających w branży produktów zbożowych i oleistych w Polsce. O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2017. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie przygotowania publikacji, pokazujemy sytuację rynkową krajowych producentów produktów zbożowych i oleistych. Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2016-2017.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych i adresy profili w mediach społecznościowych. Całość uzupełnia komentarz dotyczący aktualnej sytuacji rynkowej, trendów i perspektyw dla sektora zbożowo-tłuszczowego.

Najnowszy raport przygotowany przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode daje możliwość porównania kondycji ważnych graczy na rynku produktów zbożowych i oleistych w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-07-03 14:33:17