Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista producentów kakao, czekolady i lodów - edycja 2019

Prezentujemy zestawienie czołowych przedsiębiorstw z branży czekolady, słodyczy i lodów. Nowy raport obejmuje 55 podmiotów działających na polskim rynku.

Lista producentów kakao, czekolady i lodów - edycja 2019

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 13-08-2019, 08:37

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora wyrobów czekoladowych, słodyczy i lodów. Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2016-2017.

O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2017. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych i profili w mediach społecznościowych. Całość uzupełnia komentarz dotyczący aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Raport przygotowany przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode daje możliwość porównania rzeczywistej kondycji ważnych graczy na rynku słodyczy i lodów w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-04-05 12:45:31