Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Elektrownia Powiśle z nowym najemcą

Kawiarnia Vita Cafe, która słynie z pączków, tradycyjnych ciast, ręcznie robionych lodów i pysznej kawy, dołączyła do grona najemców Elektrowni Powiśle.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 28-08-2019, 13:30
fot. materiały prasowe

Elektrownia Powiśle rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Kolejnym najemcą została pączkarnia i lodziarnia Vita Cafe, która otworzy swój lokal o powierzchni ponad 110 mkw. na parterze budynku biurowego przy ulicy Zajęczej. 

Vita Cafe to miejsce, które powstało z miłości do słodkości. Po sukcesie lokalu w warszawskim Wilanowie, przyszedł czas na zielone Powiśle. Oprócz tradycyjnych pączków wyrabianych na miejscu, z kilkunastoma rodzajami nadzienia, kawiarnia znana jest z tradycyjnych, naturalnych lodów i pysznych wypieków.

– Zależy nam, by w Elektrowni Powiśle znalazły się sprawdzone koncepty gastronomiczne, utożsamiane nie tylko z wyjątkowym smakiem i jakością, ale też takie, które są autentyczne i oferują klientom wartość dodaną. Jestem przekonany, że Vita Cafe świetnie wpisuje się w ideę całego projektu, a oferta kawiarni przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy doceniają naturalność, świeżość produktów i tradycję wykonania. Vita Cafe to z pewnością jedno z tych miejsc, w którym goście odwiedzający Elektrownię będą pić popołudniową kawę, smakując świeże pączki, relaksować się w przerwie między zakupami czy spotykać się z przyjaciółmi na wyjątkowym deserze – komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

© Portal Spożywczy 2020-07-05 21:24:28