Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Wiceprezes Wyborowa Pernod Ricard prelegentem FRSiH 2019

Andrzej Szumowski, prezes zarządu Stowarzyszenie Polska Wódka, wiceprezes Wyborowa Pernod Ricard, weźmie udział w debacie "Made in Poland. Wymiana doświadczeń z rynków zagranicznych", która odbędzie się 4 listopada w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie w hotelu Sheraton.

4 i 5 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie wydawnictwo PTWP organizuje XII edycję konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu i handlowemu oraz HoReCa w Polsce. Zapraszamy na wydarzenie Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Wśród licznych debat odbędzie się również spotkanie poświęcone wymianie doświadczeń dotyczących ekspansji na rynki zagraniczne - unijne i pozaunijne. Zastanowimy się również, jak mądrze promować polską żywność na świecie. 

Debata "Made in Poland. Wymiana doświadczeń z rynków zagranicznych" odbędzie się 4 listopada w godzinach 13:30-14:45. Jednym z jej prelegentów będzie Andrzej Szumowski, Wiceprezes Zarządu Wyborowa S.A., Prezes Zarządu Stowarzyszenia Polska Wódka oraz Przewodniczący Rady Głównej Związku Pracodawców „Polski Przemysł Spirytusowy”.

Andrzej Szumowski ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia PR w Szkole Głównej Handlowej. Swoją 25-letnią karierę zawodową rozpoczął w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą. Później pełnił funkcję Podsekretarza Stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej, doradcy Szefa Kancelarii Prezydenta RP oraz doradcy Ministra Spraw Zagranicznych. Piastował również stanowisko Dyrektora Komunikacji i Dyrektora Public Affairs w Agros Holding S.A. © Portal Spożywczy 2021-12-02 07:12:37