Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowość od marki Wawel - Królewskie Mleczko Waniliowe

Do portfolio marki Wawel dołącza nowy produkt - Królewskie Mleczko Waniliowe.. W ramach kampanii przygotowano szerokozasięgową kampanię digital, oraz degustacje w sklepach. Dodatkowo, w punktach sprzedaży pojawią się przykuwające uwagę materiały POS.

Grono słodkości marki Wawel wzbogacił właśnie nowy produkt w formie okrągłych, płaskich i puszystych pianek, oblanych ciemną czekoladą Wawel. Tak jak i inne słodycze z portfolio marki, Królewskie Mleczko objęte jest innowacyjnym projektem Dobre Składniki. Nie znajdziemy w nim sztucznych barwników i aromatów, środków konserwujących oraz emulgatora E476. Samo dobro!

Każda pianka ma oryginalny okrągły kształt. Dodatkowo, pastylki oblane są wyjątkową czekoladą Wawel i sygnowane literą „W” oznaczającą jej najlepszą jakość. Lekkości nowego produktu, oprócz puszystej pianki, dodaje eleganckie pastelowe opakowanie otwierane „szkatułkowo”. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym oraz aksamitnemu wykończeniu idealnie nadaje się na każdą okazję i wyróżnia się na półce. Co więcej, każda pastylka jest indywidualnie zapakowana w matową owijkę, dzięki czemu łatwo  dzielić się produktem z innymi.

Sugerowana cena detaliczna: 16,99 zł

Działania digital: Schulz Brand Friendly

Działania PR: Great Minds

 © Portal Spożywczy 2021-10-25 06:16:36