Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Grzane jabłka - nowość od Braci Sadowników

Bracia Sadownicy inspirują. Proponują unikalną linię produktów, wygodne rozwiązanie w sezonowej wersji – Grzane Jabłko – tłoczony sok jabłkowy, z dodatkiem aromatycznych przypraw i owoców w czterech autorskich smakach.

Specjalnie na sezon jesienno-zimowy Bracia Sadownicy przygotowali sezonową nowość - Grzane Jabłko.

Do świeżo wytłoczonego soku jabłkowego dodali rozgrzewające przyprawy korzenne i owoce.

Grzane Jabłko jest dostępne w czterech wariantach smakowych: Grzane Jabłko z cynamonem i goździkami, Grzane jabłko z pomarańczą i rozmarynem, Grzane Jabłko z żurawiną i kardamonem, Grzane Jabłko z cytryną i imbirem.

Jak wszystkie produkty Braci Sadowników, także Grzane Jabłka mają prosty, krótki skład – tylko soki tłoczone na zimno i naturalne ekstrakty przyprawy. Bez dodatku cukru. Wszystkie produkty są lekko pasteryzowane, co jest gwarancją bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów smakowych świeżych owoców. 

Cztery nowe warianty Grzanego Jabłka są przygotowane w wersji limitowanej, specjalnie na sezon jesienno-zimowy. Produkty są dostępne w szklanych butelkach o nowej, w ofercie Braci Sadowników, pojemności 500 ml.

Produkty Braci Sadowników dostępne są sieciach Lidla, Żabka, Biedronka, Netto, Stokrotka, Auchan, Makro, Carrefour, Selgros, na stacjach Orlen, Amic, BP, Shell, Circle oraz w wybranych sklepach tradycyjnych. © Portal Spożywczy 2021-10-27 00:29:43