Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Pesca Nord wprowadza Paluszki Surimi z Certyfikatem MSC

Firma Pesca Nord wprowadziła na rynek produkowane w Polsce Paluszki Surimi z certyfikatem MSC. Certyfikat ten gwarantuje że ryby użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie z łowisk objętych kontrolą zapobiegającą ich przełowieniu.

Surimi to jeden z najpopularniejszych produktów rybnych na świecie. Stworzony został w Japonii, a jego nazwa oznacza „uformowane ryby”, w smaku zaś przypominać ma mięso kraba. Do jego produkcji wykorzystuje się najlepszej jakości gatunki białych ryb.

Nowe Paluszki Surimi od Pesca Nord to składnik wielu potraw, które można przygotowywać na co dzień, jak i na imprezy urodzinowe, prywatki czy z okazji świętowania nocy sylwestrowej. Jako samodzielną przekąskę możemy serwować ją w towarzystwie sałatki, makaronu, ciasta francuskiego czy ostrego dipu. 

Praktyczne opakowanie smart pack dzieli produkt na 2 porcje, dzięki czemu możliwe jest użycie tylko części opakowania oraz pozostawienie pozostałej porcji hermetycznie zamkniętej w zamrażarce.
 
Paluszki Surimi Pesca Nord wytwarzane są w Polsce, a logo MSC oznacza że ryby użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie ze zrównoważonych połowów. 

Spółka Pesca Nord to polska firma z siedzibą w Szczecinie, zajmująca się działalnością handlową na rynku produktów rybnych. Produkty z oferty firmy są dostępne w hipermarketach Carrefour oraz w supermarkecie online frisco.pl© Portal Spożywczy 2021-10-27 19:05:28