Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

29 listopada rusza pierwszy Eurospar w Warszawie

29 listopada rusza sklep Eurospar w warszawskim centrum handlowym Blue City. Będzie to pierwszy sklep w Polsce firmy Spar Group, która podaje, że jest nowym operatorem znaku Spar w naszym kraju.

Wcześniej w tej lokalizacji znajdował się sklep supermarket sieci Piotr i Paweł, która stała się częścią Spar Group. Sklep przeszedł gruntowną metamorfozę. Zmienił się nie tylko wystrój i aranżacja półek, ale również otaczająca klientów przestrzeń.

- Na powierzchni około 2,5 tys. mkw. Eurospar oferować będzie szeroki wybór świeżych produktów od sprawdzonych polskich dostawców, a także jako marka własna – świeże produkty z całego świata - podaje warszawskie centrum handlowe.

Przypomnijmy, 1 października Spar Group przejął 80 proc. udziałów w Piotr i Paweł za 1 euro od Capital Partners, pozostałe 20 proc. zostanie przejęte w przyszłości przez innego, mniejszościowego inwestora. Firma podała, że udzieliła w br. sieci Piotr i Paweł pożyczkę w wysokości 456,4 mln ZAR, czyli ok. 114,1 mln zł.© Portal Spożywczy 2021-10-17 21:17:37