Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Justyna Przybylska, Kaufland: Stawiamy na ergonomię i nowoczesne rozwiązania

– Nowoczesne rozwiązania pozwalają na automatyzację pracy i zapewniają naszym pracownikiem bezpieczeństwo i ergonomię pracy – mówiła Justyna Przybylska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i CSR w Kaufland podczas debaty "Handel szuka nowej tożsamości: CSR, ekologia, zero waste", która odbyła się w trakcie Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019.

– Kaufland posiada programy, które sprawiają, że jest pracodawcą chętnie wybieranym, bardzo często pracodawcą pierwszego wyboru dla osób, które są absolwentami szkół zawodowych i szkół wyższych – mówiła Justyna Przybylska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i CSR w Kaufland 

– Dla naszych pracowników mamy benefity, które są typowe dla branży m.in. programy zdrowotne, dodatki do pensji związane z pełną frekwencją pracownika w danym miesiącu – dodała.

– Szukaliśmy też takiej współpracy z naszymi pracownikami – a mamy ich ponad 16 tys. – żeby dać im coś więcej niż rynek. Taką drogą jest dla nas ergonomia i nowoczesność pracy w Kauflandzie. Mamy najnowocześniejsze rozwiązania w magazynach. Każdy z naszych marketów stawiamy od podstaw – tłumaczyła.

– Nasze sklepy funkcjonują w zamkniętym układzie odzysku ciepła odpadowego. Odzyskujemy całość ciepła, które jest wytwarzane przez nasze urządzenia chłodnicze. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na automatyzację pracy i zapewniają naszym pracownikiem bezpieczeństwo i ergonomię pracy – podsumowała Justyna Przybylska.

Zapraszamy również do lektury relacji z całej debaty: Handel szuka nowej tożsamości: CSR, ekologia, zero waste (relacja + zdjęcia)© Portal Spożywczy 2021-10-26 22:31:53