Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 1700 największych firm spożywczych w Polsce - edycja 2019

Prezentujemy aktualną listę największych firm spożywczych w Polsce. Obejmuje aż 1700 podmiotów działających w sektorze FMCG. To najobszerniejsze zestawienie tego typu dostępne na rynku wydawniczym.

Lista 1700 największych firm spożywczych w Polsce - edycja 2019

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 18-12-2019, 13:59

Lista 1700 czołowych firm spożywczych obejmuje dwie grupy spółek. W pierwszej obejmującej blisko 1400 podmiotów pokazujemy informacje o przychodach ze sprzedaży i zyskach (stratach) spółek w latach 2017-2018. O miejscu na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2018. Pozostałe firmy uszeregowano na podstawie wyników historycznych.

Raport obejmuje analizę wskaźnika dynamiki sprzedaży i zysku wybranych firm w ujęciu rocznym. Opierając się na najnowszych dostępnych danych finansowych, pokazujemy kondycję czołowych przedsiębiorstw działających w Polsce.

Nowy raport przygotowany przez redakcję Portalu Spożywczego we współpracy z firmą Bisnode przynosi rzetelny obraz rynku i zachodzących na nim zmian. Uwzględniamy szeroką bazę podmiotów działających na rynku przetwórstwa żywności, dzięki czemu można bezpośrednio porównać kondycję liderów branży oraz mniejszych graczy.

Obok wskaźników finansowych firm publikujemy podstawowe dane adresowe i kontaktowe, a także wskazujemy główny obszar ich działalności.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, rankingów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-04-10 06:27:01