Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Dan Cake podsumowuje kampanię "Smak Beztroski"

Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, prowadził w 2019 roku intensywne akcje promocyjne swojej platformy komunikacji pod hasłem Smak Beztroski.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 19-12-2019, 10:59
fot. materiały prasowe

W ramach działań prowadzonych w tym roku zostało opublikowanych na kanałach YouTube spółki oraz stronie www.smakbeztroski.pl 8 filmów promocyjno-reklamowych. W sumie filmy zostały obejrzane przez blisko 3 mln internautów, którzy spędzili przed monitorami ponad 13 911 godzin, czyli 579 dni, co daje ponad 1,5 roku ze Smakiem Beztroski w 2019 roku. Kampania Dan Cake otrzymała wyróżnienie w najstarszym polskim konkursie kreatywnym Kreatura 2019 w kategorii „Kampania Zintegrowana digital”. Filmy promocyjne zostały przygotowane przez agencję 19 Południk, za wsparcie komunikacyjne całej kampanii odpowiedzialna była agencja 8Sense Public Relations.

– Mijający rok był dla nas bardzo intensywny. Aktywnie promowaliśmy naszą platformę komunikacji Smak Beztroski z Dan Cake, której wyniki przeszły nasze oczekiwania. W sumie aż 1,5 roku internauci spędzili na oglądaniu naszych filmów promocyjnych. Dlaczego promujemy Smak Beztroski? Ponieważ w naszych produktach jest zapisana duńska idea „hygge”, czyli poszukiwania chwil przyjemności w każdym momencie, tu i teraz, cieszenia się z nawet najmniejszych chwil wytchnienia. Nasze produkty towarzyszą konsumentom codzienne - rano podczas śniadania, w trakcie dnia, jako szybka i pożywna przekąska, a nawet w chwilach uroczystych, czy podczas spotkań z przyjaciółmi. My nie zawodzimy w tej szybko zmieniającej się rzeczywistości –smaki Dan Cake wybierane przez naszych konsumentów zawsze są takie same, przypominają o przyjemnym czasie wytchnienia i docenienia chwili obecnej  – powiedział Wiktor Kowalski, Brand Manager Dan Cake Polonia.

© Portal Spożywczy 2020-10-25 20:29:11