Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Wildberries - rosyjski detalista internetowy wchodzi do UE. Debiutuje na polskim rynku

Wildberries - detalista internetowy na terytorium krajów EUG (Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia, Kirgistan) – informuje o wejściu na rynek Unii Europejskiej.

Międzynarodowy detalista internetowy Wildberries w styczniu 2020 roku rozpoczął działalność na terenie UE. Pierwszym krajem, w którym rozpoczęła się sprzedaż, została Polska. Klienci mogą zamówić towary na stronie internetowej www.wildberries.eu dla wygody klientów strona działa zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

W tej chwili do zamówienia na stronie internetowej www.wildberries.eu dostępnych jest ponad 13,5 tys. marek. Kupujący mogą kupić odzież damską, męską i dziecięcą, obuwie, akcesoria, zabawki. W przyszłości asortyment zostanie rozszerzony: Wildberries zaoferuje kupującym jeszcze więcej różnych produktów w przystępnych cenach.

- Polska została wybrana jako pierwszy kraj do wejścia na rynek UE nie przypadkowo: tutaj ciekawe jest dla nas położenie geograficzne kraju, jak i rosnący rynek e-commerce, a także otwartość Polaków na zakupy online. Nasz cel w ciągu 15 lat działalności firmy jest niezmienny – uszczęśliwiać naszych Klientów – dlatego staramy się zaoferować mieszkańcom Polski wygodne i opłacalne zakupy, będziemy ulepszać nasze usługi z uwzględnieniem specyfiki kraju, otworzymy punkty odbioru zamówień w najbardziej dogodnych dla kupujących miejscach - powiedział Wiaczesław Iwaszczenko, dyrektor ds. rozwoju Wildberries.

Wildberries zaoferuje polskim klientom format zakupów, który już pokochało 25 mln klientów firmy w 5 krajach obecności sklepu internetowego (Rosja, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Armenia). Kupujący będą mogli odbierać towary zarówno za pomocą bezpłatnej dostawy kurierskiej, jak i w punktach odbioru zamówień wyposażonych w wygodne przymierzalnie z lustrami. Jeśli jakikolwiek produkt nie pasuje lub się nie spodobał – można go zwrócić za darmo.

Zgodnie z planami spółki w Polsce otworzy się około 100 markowych punktów odbioru zamówień Wildberries. Pierwszy punkt odbioru już rozpoczął dzałalność dla kupujących w Warszawie pod adresem ul. Bukowińska 2 (Warsaw 02-703, Bukowińska 2).

Największy detalista internetowy w krajach EUG Wildberries współpracuje zarówno ze znanymi międzynarodowymi markami, jak i małymi lokalnymi producentami. Na tej samej płaszczyźnie z powodzeniem współistnieją produkty kategorii premium, rynek masowy, a także nawet indywidualni projektanci. Dzięki rozpoczęciu działalności Wildberries na terenie Unii Europejskiej producenci z Polski, a później także z innych krajów, uzyskają również dostęp do szerokiego zasięgu kupujących i możliwość szybkiego wejścia na nowe rynki.© Portal Spożywczy 2021-10-25 05:32:35