Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Pomorska Spiżarnia pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego w Galerii Metropolia

Galeria Metropolia w Gdańsku zaprasza do Pomorskiej Spiżarni, w której będzie można zaopatrzyć się w najwyższej jakości naturalne produkty od lokalnych rolników oraz małych regionalnych wytwórców z Kaszub.

Celem bazaru Pomorska Spiżarnia jest stworzenie miejsca, gdzie spotkać się będą mogli pasjonaci kulinarni, mali wytwórcy oraz rolnicy z województwa pomorskiego, którzy będą mieli okazję zaprezentować i sprzedawać swoje produkty oraz przetwory. 
Wszyscy wystawcy Pomorskiej Spiżarni to członkowie sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza, któremu patronuje Marszałek Województwa Pomorskiego, oraz Polska Smakuje.

Oprócz zakupów, będzie możliwość poznania składu oferowanych produktów, metod ich wyrabiania, zastosowania, a także degustacji poszczególnych wyrobów.

Pomorska Spiżarnia w Galerii Metropolia zlokalizowana będzie na poziomie -1 i funkcjonować będzie od 11 stycznia (sobota), a następnie w każdy czwartek w godzinach 12-17 oraz soboty w godzinach 9-14.© Portal Spożywczy 2021-10-17 21:41:31