Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Promar podzielił firmę na dwie niezależne organizacje

Po 30 latach rozwoju firma Promar podjęła strategiczną decyzję o podziale na dwie niezależne organizacje: Promar PPH sp. z o.o. oraz Promatec sp. z o.o.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 20-01-2020, 15:36
fot. Paweł Świerkula i Andrzej Marchewka

- Naszym zdaniem specjalizacja i eksperckie podejście są niezbędnymi czynnikami rozwoju i przewagi konkurencyjnej. Ufamy, iż w horyzoncie długookresowym wprowadzane zmiany pozytywnie wpłyną na naszą współpracę, a stworzenie dwóch silnych i efektywnych podmiotów będzie korzystne dla wszystkich - zapewnia Andrzej Marchewka, prezes zarządu Promar PPH sp. z o.o.

Prezes wskazuje, że w zakresie działalności Promar pozostaje produkcja i sprzedaż dodatków, przypraw, środków funkcjonalnych oraz osłonek alginianowych. Firma realizuje swoje procesy produkcyjne w Zawierciu i Kaliszu. 

Działania Promatec koncentrują się na sprzedaży oraz serwisie maszyn i urządzeń renomowanych, światowych liderów branży spożywczej.

Nowoczesne centrum serwisowe w Czerwionce Leszczynach odpowiada za posprzedażowy serwis zakupionych maszyn oraz uruchomienia, pokazy i konferencje dla klientów.

© Portal Spożywczy 2020-07-13 23:19:07