Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

InPost myje paczkomaty parą wodną bez środków chemicznych

InPost stawia na ekologię i myje paczkomaty parą wodną bez żadnych środków chemicznych. Akcję w całej Polsce wykonują specjalistyczne ekipy w samochodach elektrycznych, przy zużyciu jak najmniejszej ilości wody.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 29-01-2020, 10:52
fot. materiały prasowe

W przypadku zmywania graffiti używane są ekologiczne środki czyszczące. To kolejne nowatorskie rozwiązanie wdrożone przez InPost – obok elektrycznej floty, otwierania skrytek przez aplikację mobilną czy pomoc przez Google Asystenta.

 - Ekologia jest kluczowym aspektem strategii działań InPost. Używanie paczkomatów jest eko, więc utrzymanie ich w czystości także prowadzimy z myślą o środowisku. Dostarczanie wielu paczek do jednego paczkomatu wspiera redukcję emisji CO₂ i ogranicza korki w coraz bardziej zatłoczonych miastach. Nasze maszyny są zawsze czyste dzięki naszym ekopatrolom w samochodach elektrycznych - mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

- Jesteśmy pionierami wśród kurierów nie tylko pod względem nowatorskich technologii – typu otwieranie paczkomatów wprost z aplikacji mobilnej czy pomoc przez Google Asystenta, ale także w zakresie rozwiązań eko. Jako jeden z pierwszych operatorów logistycznych wprowadziliśmy do naszej floty samochody elektryczne - dodaje.

 

 

© Portal Spożywczy 2020-06-02 09:55:33