Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2020

Prezentujemy nowe zestawienie przedsiębiorstw działających w branży alkoholowej - producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa.

Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2020

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 26-02-2020, 14:38

Raport zawiera 2 listy. Pierwsza z nich obejmuje 74 podmioty produkujące i dystrybuujące alkohole. Druga lista obejmuje 86 firm będących dystrybutorami alkoholi na polskim rynku.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto kilkudziesięciu analizowanych firm w latach 2017-2018. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora alkoholi mocnych, wina i piwa.

O miejscu firm w zestawieniu zdecydowała suma przychodów za rok 2018. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych i profili w mediach społecznościowych.

Raport przygotowany przez redakcję Portalu Spożywczego we współpracy z firmą Bisnode uzupełnia komentarz dotyczący aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży alkoholi w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, rankingów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-04-05 12:06:36