Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

E.Wedel wprowadza nowość – WW Peanut Butter

E.Wedel wprowadza nowość - do rodziny WW dołącza kolejna przekąska, a mianowicie WW Peanut Butter. Produkt jest już dostępny w sklepach.


Autor: portalspozywczy.pl/informacja prasowa
Data: 06-03-2020, 13:27
Nowy WW Peanut Butter to produkt zgodny z trendami na słodko-słone połączenia. fot. materiały prasowe

Nowy wafel WW to połączenie czterech wafelków przekładanych kremem o smaku peanut butter. Całość oblewa oryginalna wedlowska czekolada mleczna, która uzupełnia słodko-słony charakter nowości od E.Wedel. Nowy WW to odpowiedź na oczekiwania konsumentów, wśród których tak popularny jest smak peanut butter. To także produkt przygotowany zgodnie z trendami na słodko-słone połączenia.

Nowość dołącza do rodziny WW, w której konsumenci znaleźć mogą także dwa inne warianty: kultowy WW z nadzieniem orzechowym w czekoladzie mlecznej oraz WW z nadzieniem orzechowym w czekoladzie gorzkiej. Zróżnicowana oferta to odpowiedź na preferencje smakowe Polaków i gwarancja, że każdy znajdzie w niej smak idealny dla siebie.

W wedlowskim portfolio znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle, batony oraz Torciki Wedlowskie, a także żelki i cukierki. Oferta produktowa firmy obejmuje również E.Wedel oraz lody Ptasie Mleczko®.

 

 

© Portal Spożywczy 2020-07-12 07:33:01