Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Kinga Pienińska: nie ma w tej chwili powodów do obaw, że zabraknie w sklepach wody

- Za wcześniej jednak, aby wypowiadać opinie konkretnie dla branży producentów wody butelkowanej. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że nie ma w tej chwili powodów do obaw, że zabraknie w sklepach wody - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Katarzyna Splitt, Junior Brand Manager marki Kinga Pienińska.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 13-03-2020, 13:39
Wzrost zakupów wody Kinga Pienińska

Jak podaje Katarzyna Splitt, firma obserwuje wzrost zakupów wody Kinga Pienińska przez konsumentów.

- Nasze źródła są bardzo wydajne, mamy możliwość zwiększenia produkcji jeśli zachodziłaby taka konieczność. W tej chwili pracujemy jednak w takim samym systemie jak dotychczas, tj. na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym - tłumaczy.

Jakie konsekwencje dla firmy ma koronawirus? - Trudno w tej chwili ocenić jakie skutki będzie miała epidemia koronawirusa dla producentów wody. Pojawia się wiele opinii i komentarzy dotyczących przyszłości całej branży spożywczej, w tym także opinie ze strony organizacji branżowych. Jako główne wyzwania podnoszone są zagadnienia związane z logistyką dostaw i eksportem. Za wcześnie jednak, aby wypowiadać opinie konkretnie dla branży producentów wody butelkowanej. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że nie ma w tej chwili powodów do obaw, że zabraknie w sklepach wody - podsumowuje 

 

© Portal Spożywczy 2020-05-28 00:49:10