Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Terravita dołącza do ogólnopolskiej akcji wsparcia placówek medycznych

Terravita, producent czekolady, wsparła tych, którzy dbają o nasze zdrowie w tych trudnych dniach i włączyła się do ogólnopolskiej akcji wsparcia placówek medycznych. Poznański producent czekolady w porozumieniu z Urzędem Miasta w Poznaniu wsparł swoimi produktami szpital zakaźny przy ulicy Szwajcarskiej oraz Pracowników Pogotowia Ratunkowego.

W informacji prasowej Terravita podkreśla, że wyraża najwyższy szacunek dla pracowników służb zdrowia, którzy z ogromnym zaangażowaniem angażują się w walkę z zagrożeniem epidemicznym. Codziennie stają do walki z wirusem, opiekując się chorymi, dając nam wszystkim poczucie, że w obliczu dynamicznej sytuacji  nie jesteśmy sami.

- Bardzo wspieramy środowisko medyczne. Nasza pomoc jest naturalną odpowiedzią na sytuację, która dzieje się wokół nas. Wiemy, że służby medyczne pracują bez wytchnienia, dlatego dzielimy się z nimi czekoladową energią, tak bardzo im potrzebną. Jesteśmy pełni podziwu i w ten sposób wyrażamy słowa najszczerszego podziękowania. Deklarujemy ciągłość wsparcia i dlatego  pozostajemy w kontakcie z pracownikami poznańskiego magistratu, na bieżąco będziemy reagować  na potrzeby placówek medycznych – mówi Izabella Kwiatkowska,  dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Terravita..© Portal Spożywczy 2022-05-29 10:15:00