Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lidl oferuje stażystom 3300 zł brutto

Lidl Polska od kilku lat organizuje autorski program „The Lidl Way To Career”, dający studentom i absolwentom możliwość rozpoczęcia zawodowej kariery w strukturach firmy. Program stażowy potrwa od 1 lipca do 30 września, a aplikacje można składać do 8 kwietnia.

Lidl proponuje 25 różnych stanowisk w działach takich jak controlling, administracja zakupów, zarządzanie akcjami tematycznymi, ekologistka, prawnym, zakupów oraz wielu innych. Na studentów czekają także propozycje w regionalnych biurach firmy Lidl w różnych częściach Polski.

Firma zachęca do wysyłania zgłoszeń wszystkich studentów oraz absolwentów wybranych kierunków, których cechuje pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań. Program stażowy trwa 3 miesiące, od 1 lipca do 30 września. W tym czasie stażystom zostanie zapewnione szkolenie początkowe w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej oraz wdrożenie w dziale docelowym i realizacja samodzielnego projektu pod okiem starszego stażem mentora.

Osobom, które zakwalifikują się na program stażowy, Lidl oferuje 3300 zł brutto miesięcznie oraz umowę stażową. Spotkania rekrutacyjne zostaną przeprowadzone w bezpiecznych warunkach.

 

Nowy konsument na rynku spożywczym

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU


© Portal Spożywczy 2022-05-28 10:24:46