Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista firm z branży przetwórstwa ryb i owoców morza - edycja 2020

Prezentujemy nowe zestawienie firm z branży przetwórstwa ryb i owoców morza. Nasz raport obejmuje 69 przedsiębiorstw działających w Polsce.

Lista firm z branży przetwórstwa ryb i owoców morza - edycja 2020
  • Źródło www.portalspozywczy.pl

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 21-04-2020, 12:44

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie przygotowywania publikacji, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem ryb i owoców morza. Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2017-2018.

O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2018. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy dane adresowe, linki do stron internetowych i adresy profili w mediach społecznościowych. Całość uzupełnia komentarz dotyczący aktualnej sytuacji rynkowej, trendów i perspektyw dla sektora rybnego.

Najnowszy raport przygotowany przez redakcję Portalu Spożywczego we współpracy z firmą Bisnode umożliwia porównanie kondycji ważnych graczy na polskim rynku przetwórstwa ryb i owoców morza.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, rankingów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-06-04 10:57:03