Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista firm z branży przetwórstwa zbożowo-tłuszczowego - edycja 2020

Prezentujemy nową listę liderów sektora zbożowo-tłuszczowego. To najbardziej aktualne i kompletne zestawienie tego typu dostępne na rynku. Obejmuje 116 firm działających w branży produktów zbożowych i oleistych w Polsce.

Lista firm z branży przetwórstwa zbożowo-tłuszczowego - edycja 2020
  • Źródło www.portalspozywczy.pl

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 24-09-2020, 10:17

O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2018. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2017-2018. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy sytuację rynkową krajowych producentów produktów zbożowych i oleistych.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych i profili w mediach społecznościowych.

Zestawienie uzupełnia komentarz dotyczący aktualnej sytuacji rynkowej, trendów i perspektyw dla sektora zbożowo-tłuszczowego.

Raport przygotowany przez redakcję Portalu Spożywczego we współpracy z firmą Bisnode daje możliwość porównania kondycji ważnych graczy na rynku produktów zbożowych i oleistych w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, rankingów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację.

Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-11-26 18:44:28