Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Auchan przyznaje dodatkowe bony zakupowe dla pracowników

Auchan Retail Polska po raz kolejny dziękuje swoim pracownikom za zaangażowanie i mobilizację w okresie kryzysu spowodowanego epidemią COVID-19. Wartość Świąteczno-Noworocznych prezentów średnio przekroczy w tym roku 1000 zł na pracownika.


Autor: Portalspozywczy.pl
Data: 10-11-2020, 13:43
Auchan przyznaje dodatkowe bony zakupowe dla pracowników. fot. PTWP

Przed Świętami, oprócz zwyczajowych bonów uzależnionych od stażu pracy, a także rozdawanych w wielu lokalizacjach paczek, po raz pierwszy w tym roku pracownicy skorzystają z kart przedpłaconych - o wartości kilkuset złotych (dokładna wartość uzależniona od sytuacji socjalnej pracownika).

Dodatkowo, wraz  z podziękowaniami, pracownikom pracującym w sklepach i Auchan Direct przekazane zostaną noworoczne bony zakupowe o wartości 500 złotych.

 

- Ponownie stajemy w obliczu wyjątkowych wyzwań, jakie niesie ze sobą zmieniająca się sytuacja epidemiczna w kraju i rosnąca skala kryzysu z tym związanego – mówi Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail  Polska.

- Podobnie jak w marcu br., gdy kryzys ten się zaczynał, tak i dziś chcę wyraźnie podkreślić – ekipy naszych sklepów oraz e-commerce, zapewniające naszym klientom ciągłość zaopatrzenia w tej nadzwyczajnej sytuacji, to prawdziwi bohaterowie. To oni pozostają na pierwszej linii każdego dnia, tak byśmy mogli bez przeszkód otwierać nasze sklepy i zapewniać profesjonalny poziom obsługi, zawsze w bezpiecznych warunkach. Przyznane bony to wyraz wdzięczności i podziękowanie za ich zaangażowanie i mobilizację. Wierzę, że dzięki nim także tym razem uda nam się zmierzyć z przywróconymi w handlu obostrzeniami, zwłaszcza w tak ważnym, przedświątecznym okresie – dodał.

 

© Portal Spożywczy 2021-01-16 12:37:58