Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Spomlek urządził serenadowy kącik zabaw w Śląskim Centrum Chorób Serca

Z przyjemnością informujemy, że dzieci przebywające w Śląskim Centrum Chorób Serca/Silesian Center for Heart Diseases w Zabrzu mogą korzystać z kolorowego kącika zabaw. Przez epidemię koronawirusa realizacja przedłużyła się z przyczyn od nikogo niezależnych, jednak udało się!


Autor: portalspożywczy.pl
Data: 26-01-2021, 11:23
Serenadowy kącik zabaw w Zabrzu

Ponad 18 tysięcy głosów zdobyło Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu w naszym konkursie Serenada dla dzieci zorganizowanym w listopadzie 2019 roku. Realizacje serenadowych kącików zabaw w wygranych placówkach medycznych były na początku minionego roku. Natomiast w Śląskim Centrum Chorób Serca trwał remont m.in pomieszczenia, w którym teraz stanął nasz kącik. Udało się. Dzieci, które czekają na konsultacje lekarskie w Zabrzu mają teraz przyjemne miejsce do zabawy i chwili zapomnienia przed badaniami.

- Szczególne podziękowania należą się ambasadorce naszej akcji – Beacie Śniechowskiej, młodej restauratorce i szefowej kuchni w Młoda Polska bistro & pianino. To dzięki niej i Waszym głosom szpital w Zabrzu otrzymał przepiękny kącik zabaw dla najmłodszych - mówi Aneta Mostowiec, Rzecznik prasowy SM Spomlek.
 
Bardzo się cieszę, że kącik w szpitalu w Zabrzu został otwarty. Mam nadzieję, że sprawi on dużo radości najmłodszym pacjentom, a dzięki zabawkom czas oczekiwania minie szybciej i dzieci nie będą się nudzić i przejmować. Niech służy jak najdłużej i będzie miłym miejscem dla jak największej liczby dzieci - mówi Beata Śniechowska.
 
- Liczymy, że kącik wyposażony w zabawki, materiały edukacyjne, kredki i kolorowanki uprzyjemni czas oczekiwania na wizytę lekarską najmłodszym pacjentom i podczas zabawy sprawi im dużo frajdy. Jednocześnie mamy nadzieję, że jesienią tego roku uda nam się kontynuować naszą akcję "Serenada dla dzieci" i kolejne placówki zdrowia wyposażyć w takie kąciki zabaw - dodaje Aneta Mostowiec.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Akcja "Serenada dla dzieci" rozpoczęła się w 2018 roku. Do tej pory udało się wyposażyć ponad 20 placówek zdrowia.

© Portal Spożywczy 2021-04-17 04:59:00