Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Grupa CANPACK podjąła współpracę z SSHS Group Hungary

Grupa CANPACK, globalny producent opakowań z siedzibą w Krakowie, podjąła współpracę z SSHS Group Hungary, aby nadać marce Regenera subtelny, nowoczesny wygląd premium poprzez wykorzystanie na puszce delikatnych kolorów i matowego wykończenia.

W ramach trendu „wellness” rozwija się segment napojów funkcjonalnych, które zawierają roślinne i ziołowe składniki, jak również witaminy i minerały korzystne dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Regenera to napój funkcjonalny z wyciągiem z ziół o smaku owocowym, który został stworzony, by złagodzić skutki syndromu dnia następnego.

Nowe opakowanie

- Dzięki partnerskiemu podejściu do współpracy doradzamy naszym klientom przy wyborze specjalnych efektów, które łączą historię kryjącą się za produktem z projektem opakowania” – podkreśla Stephen McAneny, CANPACK. „W przypadku napoju Regenera wykorzystaliśmy matową teksturę, sprawiającą, że puszka w dotyku pozostawia wrażenie spokoju i ukojenia. W ofercie CANPACK znajduje się szeroki wybór lakierów, które pozwalają na różnorodne wykończenie puszek. Dzięki nim produkty wyróżniają się zarówno pod względem wyglądu, jak i wrażeń dotykowych.”

Pożądany efekt

- Ten napój funkcjonalny wymagał oprawy, która odróżni go od zwykłych, sportowych, energetycznych czy zdrowotnych napojów, a matowa tekstura i dobór kolorów wywołają dokładnie taki efekt, jakiego szukaliśmy - mówi György Sallai, SSHS Group Hungary.© Portal Spożywczy 2021-09-23 20:22:28