Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

HalfPrice otworzył pierwszy sklep w Austrii

Dziś w Austrii zadebiutowała sieć HalfPrice. Pierwszy sklep w kategorii off-price został otwarty w Wiedniu, a jeszcze w tym roku marka pojawi się w dwóch kolejnych lokalizacjach w tym kraju. Należący do Grupy CCC HalfPrice rozpoczął działalność w Polsce w maju br. W trzy miesiące sieć otworzyła w kraju 22 sklepy, a tydzień temu zadebiutowała na Węgrzech. We wrześniu HalfPrice rozpocznie działalność również w Czechach.

HalfPrice koncept w kategorii off-price, w którym klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów popularnych brandów w okazyjnych cenach. Marka oferuje odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Pierwszy austriacki sklep HalfPrice został otwarty w centrum Wiednia, przy jednej z głównych ulic stolicy – Mariahilfer. – Zależy nam, aby nasze salony znajdowały się w prestiżowych lokalizacjach w danym mieście. Dlatego pierwszy sklep HalfPrice w Austrii pojawił się w popularnym i historycznie ważnym miejscu – Mariahilfer Strasse. – dodaje Malwina Winter, wiceprezes zarządu HalfPrice ds. zakupów.

Jesienią planowane są też otwarcia dwóch kolejnych sklepów tej marki w Austrii – w Linz oraz drugiego punktu w Wiedniu. Do końca grudnia br. w Europie powstanie ok. 60 sklepów pod szyldem HalfPrice.

– Na prawie 2 500 metrach salonu przy Mariahilfer Strasse przygotowaliśmy szeroką gamę atrakcyjnych produktów z wielu kategorii. Naszą ofertę uzupełniamy codziennie, a unikatowe artykuły czasami występują w małych ilościach – mówi Joanna Czyżewska, wiceprezes zarządu HalfPrice ds. sprzedaży.© Portal Spożywczy 2021-10-24 21:47:29