Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Napoje Ekipa dostępne już we wrześniu. Będzie limitowana ilość

Nowe napoje Ekipa, czyli wspólny projekt infuencerów, firmy Koral i Krynicy Vitamin to orzeźwiające oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym. Mają pojawić się w sklepach już pod koniec września br. Będzie ich limitowana ilość, podobnie jak na początku w przypadku lodów.
 

Lody Koral-Ekipa pokochała cała Polska, dlatego jej twórcy postanowili stworzyć kolejne produkty - będą to gazowane napoje o smaku cytrynowym oraz truskawkowym. Napoje Ekipa powstały na fali inspiracji lodami Koral-Ekipa i oferowane będą w puszkach z grafiką nawiązującą do opakowań lodów Ekipa.

 

Napoje Ekipa dostępne pod koniec września

Napoje wyprodukuje Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmie się firma Koral, a promocją konsumencką nowego produktu Ekipa. Napoje pojawią się w sklepach już pod koniec września bieżącego roku.

- Na powstanie nowego napoju ogromny wpływ miała niespotykana popularność lodów Koral-Ekipa, które stały się nie tylko najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy – wyprzedzając o ponad 300% pozostałe nowości, ale i najlepiej sprzedającymi się lodami na patyku w sezonie 2021. Dlatego już na starcie nowe napoje Ekipa-Koral otrzymują ogromny kredyt popularności i mają szansę stać się kolejnym hitem sprzedaży - podaje firma Koral w komunikacie prasowym.

 Smaki lodów i napojów Ekipa

- Napoje i marka Koral to do tej pory były dwa różne światy, ale jak pokazał sukces lodów Ekipa, który zaskoczył nawet nas samych, zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Cieszymy się, że smaki, które pokochała młodzież będą teraz dostępne również w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby i napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim oryginalnym smakiem naszych konsumentów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

Ekipa - Koral - Krynica Vitamin

Jak dodają twórcy projektu powstanie napojów Ekipa było możliwe głównie dzięki połączeniu sił firm. Napoje wyprodukuje doświadczona w tej branży Krynica Vitamin, producent m.in. napojów gazowanych i energetycznych, specjalizujący się w produkcji kontraktowej dla polskich i światowych marek – firma obecna jest na polskim rynku już prawie 30 lat. Koral, firma z przeszło 40-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji lodów w całej Polsce, zajmie się sprzedażą i logistyką napojów do ich odbiorców oraz będzie odpowiedzialna za promocje napojów w sferze B2B. Z kolei idole młodzieży – grupa Ekipa – będą promować produkty na swoich kanałach społecznościowych - odpowiedzialni będą za reklamę B2C.

W połowie września br. powinna rozpocząć się produkcja napojów, natomiast w 3 dekadzie września produkty będą się coraz szerzej pojawiać w punktach handlowych. Będzie to seria limitowana ilościowo.© Portal Spożywczy 2021-10-26 23:42:36