Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Arena.pl zmierza na GPW

Arena.pl S.A., notowany na NewConnect właściciel platformy zakupowej arena.pl podpisał umowę z Domem Maklerskim INC S.A. na przygotowanie prospektu emisyjnego w związku z przeniesieniem notowań na rynek główny GPW.

Przeniesienie notowań na rynek główny pozwoli spółce na zwiększenie płynności finansowej, a także pozwoli na otwarcie się na nowych inwestorów. 

- Podpisanie umowy to kolejny krok w kierunku przeniesienia notowań akcji Arena.pl S.A. na GPW, a w konsekwencji również jest to potwierdzenie naszych aspiracji związanych z umacnianiem pozycji arena.pl na rynku e-commerce. Nie zwalniamy tempa, wciąż wdrażamy nowe rozwiązania, które mają na celu wspieranie naszych sprzedawców i uławianie im codziennej działalności – mówi Maria Bogajewska, prezes Arena.pl.

Arena.pl - współpraca z Fandla Faktoring

Poza tym, arena.pl spółka rozszerza pakiet usług finansowych, których celem jest wsparcie działalności sprzedawców. Spółka nawiązała współpracę z Fandla Faktoring sp. z o.o. –  firmą finansową oferującą usługi faktoringowe, w tym finansowanie faktur w Euro. 

 © Portal Spożywczy 2021-10-26 22:19:30