Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Limitowana oferta zimowa marki Wawel

W ramach limitowanej Oferty Zimowej marki Wawel przygotowano ciekawe nowości prezentowe, kultowe produkty w nowej, zimowej odsłonie oraz dedykowane propozycje dla najmłodszych.

Tegoroczna Oferta Zimowa marki Wawel to limitowane nowości, ale też legendarne klasyki uwielbiane przez konsumentów, w specjalnych limitowanych opakowaniach z zimowymi i świątecznymi grafikami. Kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki w tym sezonie dostępne są w jednym opakowaniu w formie bombonierki. Wśród prezentowych nowości znalazła się Żurawina 250g, czyli czekoladki nadziewane z dwuwarstwowym nadzieniem o smaku żurawiny, w wytrawnej ciemnej czekoladzie, spakowane w prezentowy kartonik oraz praliny Marcepan 200g z nadzieniem o 33% zawartości migdałów, oblanych czekoladą Wawel.

W tym roku marka Wawel prezentuje trzy nowe zimowe propozycje smakowe w formie łatwej do podzielenia tabliczki składającej się z 33 kosteczek: Czekolada Szarlotka, Czekolada Piernik z pomarańczą i Czekolada Cappuccino ze szczyptą cynamonu.

Wśród czekolad 100g również nie brakuje sezonowych nowości takich jak Czekolada Piernikowa ze śliwką, Czekolada Figa z pomarańczą oraz Czekolada Mleczna z ciasteczkami korzennymi.

Do odkrycia jest także ciekawa oferta dla najmłodszych, a wśród niej Żelki jak SMOK
w czekoladzie oraz Krówka Mleczna o smaku maślano-mlecznym w prezentowych opakowaniach w kształcie cukierka. Kultowe galaretki w czekoladzie - Mieszanka Krakowska o soczyście owocowych smakach: maliny, pomarańczy, ananasa i cytryny - dostępne są w unikatowym opakowaniu w kształcie choinki z zimową grafiką i zabawnymi pingwinkami.

W ofercie znajdą się także uwielbiane przez dzieci smaki czekolad 100g w nowej odsłonie: Czekolada Mleczna z chrupiącymi kuleczkami i Czekolada Truskawkowa. Na konsumentów czekają dodatkowo nowe czekolady duże: Czekolada Malinowa oraz Czekolada Mleczna
z Herbatnikami.

W zimowej ofercie Wawelu nie mogło też zabraknąć znanych i lubianych słodyczy z oferty całorocznej w sezonowych, limitowanych wersjach opakowań. Tu wyróżniają się m.in. Trufle z Wawelu, dostępne w eleganckim, brązowym kartoniku o gramaturze 250 g.

M!chałki z Wawelu Klasyczne i Kokosowe oraz Mieszankę Krakowską w Ofercie Zimowej od Wawelu kupimy w większych, eleganckich opakowaniach o gramaturze 350 g, które zachęcają do dzielenia się z bliskimi. Wśród świątecznych klasyków ważne miejsce zajmują kultowe czekoladki nadziewane: Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, dostępne w formie bombonierek 430 g w limitowanej edycji z elegancką, zimową nakładką.© Portal Spożywczy 2022-01-26 11:31:39