Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Kaufland otwiera kolejne placówki. Ma już 230 sklepów!

Kaufland ma już w naszym kraju 230 sklepów. Najnowszy lokal z tym logo rusza w Krakowie w lokalizacji po Tesco.

W czwartek 9 grudnia sklep Kaufland w Pasażu Kapelanka w Krakowie przywita klientów promocjami z okazji otwarcia. W nowej placówce, która jest szóstym obiektem sieci w tym mieście i dwieście trzydziestym sklepem w Polsce, wprowadzono wiele nowoczesnych rozwiązań.

Kaufland: chce być przyjazny klientowi i środowisku

Kaufland wdrożył w krakowskim sklepie wiele rozwiązań z myślą o wygodzie klientów, ale także o środowisku. Do sprzedaży oraz ekspozycji owoców i warzyw Kaufland wykorzystuje zielone skrzynki, które nadają się do recyklingu. Sieć stosuje także elektroniczne etykiety cenowe, które pozwalają zmniejszyć zużycie energii oraz papieru.

Sieć Kaufland wspiera ponowne wykorzystanie opakowań, dlatego w punkcie informacyjnym klienci mogą zwracać kaucjonowane butelki i skrzynki a w zamian otrzymać bon na zakupy w sklepach sieci. W placówce zastosowano także cyfrowe rozwiązania – nowoczesne panele dotykowe.

Kaufland: Strefa Świadomego Odżywiania

Oferta sklepu Kaufland w Krakowie liczy kilkanaście tysięcy produktów. Istotną część asortymentu stanowią artykuły świeże – owoce i warzywa, mięsa, wędliny, sery czy produkty mleczne, które w dużej części pochodzą od lokalnych producentów. W krakowskim markecie klienci znajdą Strefę Świadomego Odżywiania, która obejmuje produkty dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym oraz te cieszące się coraz większą popularnością, m.in.: artykuły wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe oraz z niską zawartością cukru. W sklepie została także wydzielona strefa BIO, w której można znaleźć produkty ekologiczne – zarówno żywność, jak i chemię gospodarczą oraz kosmetyki. 

 

 

Nowy konsument na rynku spożywczym

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU


© Portal Spożywczy 2022-05-28 02:13:03