Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Pilsweizer rozwija partnerstwo z siecią delikatesów Szubryt

Browar Pilsweizer, producent piwa marki Pilsvar, rozwija zapowiadaną wcześniej współpracę z siecią delikatesów Szubryt, operatorem ponad stu sklepów firmowych w Małopolsce, na Podkarpaciu i Śląsku. Właśnie otwarty został nowy sklep Szubryt – w Gorlicach - i jest to zarazem czwarty sklep, w którym realizowane jest partnerstwo z Browarem Pilsweizer.

Pierwszym punktem sprzedaży, w którym wdrożono koncepcję partnerskiej współpracy pomiędzy siecią Szubryt a Browarem Pilsweizer, były delikatesy Szubryt w Limanowej, we wrześniu ubiegłego roku. W kolejnych miesiącach dołączyły do niego sklepy w Nowym Sączu i Rzeszowie. Obecnie otwarty sklep w Gorlicach jest już czwartym jaki działa w ramach partnerstwa.

 

W sklepach partnerskich dostępne są wszystkie piwa browaru, a dodatkowo klienci mogą tam kupić piwo lane do specjalnie na tę potrzebę przygotowanych butelek PET - jest to niepasteryzowana i niefiltrowana wersja piwa Pilsvar Grybów.

 

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczęta jesienią współpraca docelowo ma objąć większość sklepów sieci Szubryt.

Firma Szubryt jest operatorem sieci ponad stu sklepów firmowych (w tym również w formacie delikatesów) w Małopolsce oraz na Podkarpaciu i na Śląsku. Jest również właścicielem zakładów mięsnych.

Pilsweizer od lat sukcesywnie rozwija sieć sprzedaży piw Pilsvar w całej Polsce. Obecnie są one dostępne w m.in. w sieciach Kaufland, Auchan, Biedronka, Carrefour, Eurocash, Lewiatan, Delikatesy Centrum czy ABC.

Grybowski browar uruchamia również w Małopolsce swoje sklepy patronackie, obecnie działa już 5 takich punktów: dwa w Tarnowie i po jednym w Gorlicach, Nowym Sączu i Starym Sączu.

- Naszą sieć sprzedaży w całym kraju rozwijamy dynamicznie już od kilku lat, natomiast cały czas pamiętamy również o naszym regionie i wciąż rozwijamy sieć sklepów partnerskich i patronackich w Małopolsce, w najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia - mówi Andrej Chovanec, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu Browaru Pilsweizer S.A.

Pilsweizer - najstarszy regionalny browar Małopolski

Browar Pilsweizer jest kontynuatorem tradycji założonego w 1804 r. w Siołkowej browaru, który dynamicznie zaczął się rozwijać po przejęciu go w 1887 r. przez czeskiego piwowara Franciszka Paschka.

W 2005 r. Browar Grybów w Siołkowej został kupiony przez Ivana i Andreja Chovanców, którzy, podobnie jak ponad 100 lat temu Paschek, zajęli się jego rozwojem i rozpoczęli produkcję piwa pod marką Pilsweizer, a następnie Pilsvar.

Browar Pilsweizer jest najstarszym browarem regionalnym w Małopolsce i na Podkarpaciu.© Portal Spożywczy 2022-07-02 04:53:13