Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lody Ekipy powracają w nowej odsłonie

Lody Ekipy powstałe we współpracy z marką Koral powracają w dwóch nowych smakach: lody sorbetowe jabłkowe i pomarańczowe w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem.

Lody Ekipy powracają w nowej odsłonie

Twórcy lodów Ekipy patrząc na ogromną popularność swoich produktów wśród młodych konsumentów w minionym roku, postanowili na tegoroczny sezon lodowy zaproponować nowe smaki lodów.

Nowe smaki lodów Ekipy

– Lodów Ekipa nie mogło zabraknąć w sezonie 2022. Dlatego w tym roku już na początku sezonu oferujemy naszym konsumentom powrót lodów Koral-Ekipa w dwóch, nowych, sorbetowych smakach: jabłko i pomarańcza niezmiennie z ulubioną polewą o smaku gumy balonowej i strzelającym cukrem - dla tegorocznych smaków będzie ona tym razem w kolorze ciemno turkusowym – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu Koral. 

Lody Ekipy powracają z nowymi smakami

– Ostatni rok oprócz mierzenia się z kolejną falą pandemii upłynął również pod presją sprostania ogromnemu popytowi na lody Koral-Ekipa. W tym roku jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani na podobne, a nawet większe zainteresowanie – dodaje.© Portal Spożywczy 2022-06-27 22:44:47