Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Ruszył Polomarket w Pruszczu Gdańskim

Polomarket 13 maja otworzył kolejny w tym roku nowy obiekt. Tym razem inwestycja została zrealizowana w Pruszczu Gdańskim. Jest to pierwszy sklep sieci Polomarket w tym mieście.

Polomarket otwiera nowy sklep w Pruszczu Gdańskim

Polomarket 13 maja otworzył kolejny w tym roku nowy obiekt. Tym razem inwestycja została zrealizowana w Pruszczu Gdańskim. Jest to pierwszy sklep sieci Polomarket w tym mieście.

W zakresie inwestycji, supermarket w Pruszczu Gdańskim został zaprojektowany zgodnie ze standardami sieci i wg najnowszego konceptu. Funkcjonalne i szerokie aleje zakupowe oraz odpowiednio dostosowany układ regałów zapewniają bardzo wysoki komfort codziennych zakupów. Obiekt posiada także szereg proekologicznych rozwiązań takich jak pompa ciepła zintegrowana z odzyskiem energii, czy energooszczędne systemy chłodnicze zasilane glikolem, które wykorzystują przyjazny dla środowiska propan (R290). Planowany jest także montaż paneli fotowoltaicznych - informuje Polomarket.

Polomarket w Pruszczu Gdańskim. Co w ofercie?

Sieć supermarketów Polomarket wyróżnia się szerokim i zróżnicowanym asortymentem artykułów food oraz nonfood, stawiając niezmiennie na rozwój oferty produktów świeżych i ultraświeżych. W nowym obiekcie dostępna jest również oferta niemrożonych świeżych ryb oraz mięsa pakowanego (również z uwzględnieniem asortymentu sezonowego). 

Niezależnie od inwestycji już zakończonych w tym roku, sieć jest w trakcie realizacji kolejnych, jednocześnie stale poszukując lokalizacji pod nowe obiekty.

Polomarket ma już 280 sklepów w Polsce

Grupę Polomarket tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy, a także spółka logistyczna dysponująca trzema centrami logistycznymi. Firma rozpoczynała działalność w 1997 roku z 27-mioma sklepami. Dziś jest to już ponad 280 placówek na terenie całej Polski i ponad 2,5 mld obrotu netto rocznie. Sklepy sieci Polomarket odwiedza miesięcznie blisko 9 mln Klientów. Obecnie Polomarket daje zatrudnienie 5 500 osobom.© Portal Spożywczy 2022-06-27 22:29:27