Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Praktiker wybiera Galerię Leszno

Z początkiem października, inwestor Galerii Leszno, spółka Agromex Development 2, podpisał umowę najmu z firmą Praktiker. Najemca, specjalizujący się w asortymencie typu „dom i ogród", wynajął 7 390 mkw. powierzchni. W procesie najmu inwestora projektu reprezentowała firma DTZ, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 03-11-2009, 13:51

Piotr Wasilewski, dyrektor działu powierzchni handlowych DTZ, powiedział: „Doprowadziliśmy do podpisania umowy z jednym z najważniejszych partnerów dla Galerii Leszno. Cieszę się, że proces przebiegł sprawnie i szybko, jak również z faktu, że zarówno inwestor, jak i najemca, są zadowoleni z ustaleń."

Galeria Leszno powstaje w doskonale skomunikowanej lokalizacji, u zbiegu al. Konstytucji 3 maja, ul. Okrężnej i ul. 17 stycznia - tuż przy drodze wylotowej z Leszna na Wrocław.
Jest to kompaktowe centrum handlowe, charakteryzujące się efektywnie rozplanowaną powierzchnią oraz nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu powierzchni handlowych.

Galeria Leszno oferuje 32 000 mkw. powierzchni najmu (GLA) - łącznie z Praktikerem. Na dwóch poziomach galerii handlowej o łącznej powierzchni 24 000 mkw. znajdzie się wachlarz około 80 sklepów i punktów usługowych, reprezentujących zarówno lokalne, krajowe, jak i międzynarodowe marki. Przed obiektem powstanie parking na 700 miejsc. Otwarcie Galerii Leszno planowane jest na pierwszy kwartał 2011 roku.

© Portal Spożywczy 2021-01-16 13:18:27