Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

ZPPM przeprowadza się do nowego biura

Jak dowiedział się portalspożywczy.pl, od 30 listopada ZPPM będzie miało biuro w wieżowcu Oxford Tower, dawny budynek Elektrimu. Związek przenosi się z dotychczasowej siedziby przy ul. Nowogrodzka 31 w Warszawie. - Nowe wyzwania i zadania jakie stoją przez naszym związkiem wymusiły przeprowadzkę do bardzie prestiżowego biura - powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Marcin Hydzik, prezes ZPPM-u.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 26-11-2009, 17:25

Oxford Tower składa się z biur klasy B, w którym znajdują się biura takich firm jak Citibank Handlowy, Minex, Grappahl, Polservice, AV Inwestor, Polferries. Dawniej też była to główna siedziba Elektrimu. Mieszczą się tam również biura Izby Gospodarczej Polskie Mięso czy Stowarzyszenia Polskiej Federacji Producentów Żywności.

Związek Polskich Przetwórców Mleka (dawny Związek Prywatnych Przetwórców Mleka) jest związkiem pracodawców i został powołany 28 maja 1999 roku w odpowiedzi na potrzebę zacieśnienia kontaktów i współpracy pomiędzy podmiotami przemysłu mleczarskiego oraz utworzenia forum wymiany doświadczeń branży mleczarskiej. Związek zrzesza prywatnych przetwórców mleka, spółdzielnie mleczarskie, podmioty skupujące mleko oraz firmy działające w otoczeniu przemysłu mleczarskiego. Pod nową nazwą działa od 10 listopada 2009 roku.

© Portal Spożywczy 2021-01-21 06:04:47