Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Polska Federacja Branży Mięsnej zbyt mało agresywna?

Kilka miesięcy temu powiedziałbym, że naszym największym sukcesem jest powołanie Polskiej Federacji Branży Mięsnej. Dzisiaj mówię to ostrożnie, bo taka organizacja bez konkretnych struktur jest tworem zbyt mało agresywnym - pisze w magzynie Bilans Dodatni Zbigniew Nowak, przewodniczący Rady Krajowej SRW RP.


Autor: Bilans Dodatni
Data: 04-01-2010, 15:57

Zdaniem Zbigniewa Nowaka w funkcjonowaniu federacji na luźnych zasadach nie ma nic złego, ale efektywność takiego tworu nie jest zbyt duża. "Dziś potrzeba już grupy dobrze przygotowanych ludzi, pracujących na rzecz dynamicznie rozwijającej się i działającej federacji" - uważa przewodniczący Rady Krajowej SRW RP. 

"Rok 2009, uznany za kryzysowy, dla SRW RP kryzysowym nie był. Odnotowalismy kilka spektakularnych sukcesów. Dla mnie, bodaj czy nie najwazniejszym, jest powiekszenie szeregów naszej organizacji. W ciagu minionego roku przystapiło do niej kilkudziesieciu nowych członków i firm wspierających. Ten fakt nalezy zapisać po stronie pozytywów, podobnie jak udział przedstawicieli naszej organizacji we wszystkich ważnych gospodarczych wydarzeniach. Często to my właśnie byliśmy ich inicjatorami, co należy uznać za sukces przy tak nielicznej obsadzie kadrowej i niskim budzecie" - podaje na łamach Bilansu Dodatniego Zbigniew Nowak.

© Portal Spożywczy 2021-04-17 03:54:43