Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

W.J. Deutsch będzie dystrybuować wódkę Luksusową w USA

Marka Luksusowa pozyskała nowego, strategicznego partnera. Od 25 stycznia br. wyłącznym importerem wódki luksusowa w Stanach Zjednoczonych, uprawnionym do wprowadzania i sprzedaży tego produktu na rynku amerykańskim będzie spółka W.J. Deutsch & Sons, Ltd. (Deutsch).


Autor: portalspozywczy.pl / PR
Data: 26-01-2010, 10:48

Spółka W.J. Deutsch obecna jest na rynku od 1981 jako wiodący importer i dystrybutor nagradzanych win i napojów spirytusowych z całego świata.

- Dzięki partnerstwu ze spółką W.J. Deutsch będziemy mogli korzystać z wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie sprzedaży i marketingu, z silnej sieci dystrybucji i relacji sprzedażowych w Stanach (dotarcie do 50 stanów), a przede wszystkim będziemy mogli sprawić, że Luksusowa stanie się jedną z wiodących importowanych wódek na tym rynku - mówi Victor Jerez, prezes spółki Wyborowa SA.

- Wódka jest numerem 1 wśród napojów spirytusowych spożywanych w USA - rocznie sprzedawanych jest 55 mln skrzynek, a liczba ta wciąż rośnie. Przystąpiliśmy zatem do szukania odpowiedniego partnera, który zaopatrywałby nas w produkt z tak ważnej kategorii. Luksusowa okazała się idealnym wyborem dla W.J. Deutsch, gdyż jest liderem w swej klasie - numerem 1 wśród sprzedawanych na świecie wódek z ziemniaków - dodaje Peter Deutsch, dyrektor zarządzający spółki Deutsch.

© Portal Spożywczy 2021-04-13 02:15:40